2002’den bu yana sizlerin hayallerinize ortak olmaya çalışıyoruz. Starbox projemizle sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Starbox; Kendin Pişir, Kendin Ye anlayışla çalışan sizin isteklerinize özel bir projedir!
Sen Hayal Et, Üret! Gerisini Bize Bırak!

Şüphesiz ki digital çağın sunduğu en belirgin gelişme; iletişimin kolaylaşıp, hızlanmasıdır. Teknoloji çağıyla beraber iletişimin kolaylaşmasıyla, müzik sektöründe tanınmış ya da tanınmamış artist & gruplar şarkılarını tüm dünyada geniş kitlelere ulaştırabilmektedir. Müziksever kişi tarafından, kendi duvarları arasında yaratılan, söze, notaya düşen duygular artık çok daha kolay o duvarları aşabilir hale gelmiştir. Paylaşmak, digital ortamlara açılan bir kapıdır. Siz de şarkılarınızı itunes, turkcell müzik, ttnet müzik, youtube, spotify, deezer gibi web&uygulamalar da lisanslı olarak tüm dünyada satışa ve lisanslı dinleme kanallarında geniş kitlelere sunup, paylaşabilirsiniz. Böylelikle duygularınız, başkalarının duygularına da tercüman olabilecektir.

Böylesine güzel bir amaca hizmet etmek adına, SG Müzik Yapım olarak, güzel paylaşımlara sebep olacak bir proje geliştirdik. Starbox adını verdiğimiz projemiz ile albüm yapımlarınızda sizlerle buluşmanın keyfini yaşamaktayız.

Starbox; Kendin Pişir, Kendin Ye anlayışla çalışan sizin isteklerinize özel bir projedir! Sen Hayal Et, Üret! Gerisini Bize Bırak!