ALBÜM HABERLERİ

Akustik Albüm Aranje Kayıt Mix Mastering

Akustik Albüm Aranje Kayıt Mix Mastering

Akustik Albüm Aranje Kayıt Mix Mastering


Akustik Albüm Aranje Kayıt Mix Mastering Sertaç Güler tarafından üstlenilen Erhan Canbulat Sonsuza Dek Albüm SG Müzik Yapım ‘dan çıktı!

ALBÜM HAKKINDA

Erhan Canbulat’ın, eğitimci kimliğinin yanısıra beste ve yorumcu kimliği ile hazırlamış olduğu Sonsuza Dek isimli ilk Single‘ı SG Yapım etiketiyle dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Müzik piyasasına sessiz, sakin giren single, doğru armonilerle sağlam kurgulanmış ve yorumcusu Erhan Canbulat’a da oldukça yakışmış.

Şarkıcı bu ilk albümünde, Sertaç Güler aranjörlüğünde slow ve hareketli olmak üzere 2 ayrı tarzda seslendiriyor şarkılarını. Single’da Sonsuza Dek ve Pişmanlık Rüzgarı olmak üzere iki şarkı bulunuyor.

Aşırılıktan uzak, sakin bir şarkı olan Sonsuza Dek, insanın içindeki her şeyden uzaklaşma isteğine alt yazı olabilecek bir şarkı. O kadar doğal ve sürükleyici iki şarkının nasıl bittiği anlaşılmıyor ve tekrar dinleme isteği uyandırıyor. İlk klip çalışması, bu güzel slow şarkıya, Tanla Söylemez’in yönetmenliğinde Marmaris’te çekiliyor.

PİŞMANLIK RÜZGARI

Single’ın ikinci şarkısı ise sözünden, bestesine, düzenlemesinden yorumuna dinleyeninin beğenisi kazanacak bir şarkı olan Pişmanlık Rüzgarı. Yüksek tempolu, eğlenceli ve elektronik, Akdeniz esintilerinin olduğu bir şarkı olan Pişmanlık Rüzgarı`nın sonunda temposu iyice artarak şarkı sonlanıyor.

SONSUZA DEK

Sonsuza Dek, Erhan Canbulat’ın müzikal geçmişine, sesine ve romantizmine çok yakışıyor, o yüzden çok da doğru bir yerde dinleyiciyi yakalıyor ve şarkıcının diğer albümleri için dinleyende merak oluşturuyor.

Erhan Canbulat ‘Sonuza Dek’ SG Müzik Yapım etiketi ile 27 ocak 2017 döneminde iTunes‘ta ön satışa ve tüm digital müzik platformlarda yerini alacaktır.

Erhan Canbulat’ın, eğitimci kimliğinin yanısıra beste ve yorumcu kimliği ile hazırlamış olduğu Sonsuza Dek isimli ilk EP‘si SG Yapım etiketiyle dinleyeci ile buluşmaya hazırlanıyor.
Müzik piyasasına sessiz, sakin giren EP, doğru armonilerle sağlam kurgulanmış ve  yorumcusu Erhan Canbulat’a da oldukça yakışmış. Şarkıcı bu ilk albümünde, Sertaç Güler aranjörlüğünde slow ve hareketli olmak üzere 2 ayrı tarzda seslendiriyor şarkılarını.

EP’de Sonsuza Dek ve Pişmanlık Rüzgarı olmak üzere iki şarkı bulunuyor. Aşırılıktan uzak, sakin bir şarkı olan Sonsuza Dek, insanın içindeki her şeyden uzaklaşma istediğine alt yazı olabilecek bir şarkı. O kadar doğal ve sürükleyici iki şarkının nasıl bittiği anlaşılmıyor ve tekrar dinleme isteği uyandırıyor. İlk klip çalışması Tanla Söylemez’in yönetmenliğinde  bu güzel slow şarkıya Marmaris’te çekiliyor.

Ep’nin ikinci şarkısı ise  sözünden, bestesine, düzenlemesinden yorumuna dinleyenenin beğenisi kazanacak bir şarkı olan Pişmanlık Rüzgarı. Yüksek tempolu, eğlenceli ve elektronik, akdeniz esintilerinin olduğu bir şarkı olan Pişmanlık Rüzgarı`nın sonunda temposu iyice artarak şarkı sonlanıyor.

Sonsuza Dek, Erhan Canbulat’ın müzikal geçmişine, sesine ve romantizmine çok yakışıyor,  o yüzden çok da doğru bir yerde dinleyiciyi yakalıyor ve şarkıcının diğer albümleri için dinleyende merak oluşturuyor.

Akustik bir albüm kaydı, aranjör, Mix, Mastering Sertaç Güler tarafından üstlenilen Erhan Canbulat Sonsuza Dek Albüm SG ‘den çıktı!