ALBÜM HABERLERİ

Aranje Kayıt Mix Mastering

Aranje Kayıt Mix Mastering Sertaç Güler

Aranje Kayıt Mix Mastering Sertaç Güler


SG Audio Studio’da Aranje, Kayıt, Mix, Sertaç Güler, Mastering Süha Duran tarafından abüm tamamlanmıştır.

Sözü/müziği Alp Tuğhan‘a, aranjörlüğü ve prodüktörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan Miş isimli single 24.04.2020 tarihinde SG Müzik Yapım etiketiyle Apple Music ve tüm dijital marketlerde yerini alıyor.
#evdekal sloganıyla ev ortamında çekilen klip 06.04.2020 Saat 22:00’de SG Yapım Youtube kanalında yayında olacak!

Söz/Müzik: Alp Tuğhan
Aranjör: Sertaç Güler
Yönetmen: Hasan Kaan Taş
Perküsyon: İlker Çolak, Mert Demirci
Bas Gitar: Süha Duran
Davul Yazılım/Klavyeli Çalgılar/ Elektrik Gitar: Sertaç Güler
Klarinet: Ramazan Sesler
Geri Vokaller: Melike Şişman, İpar Karaörs, Volkan Kara, Ömer Alphan Yapım: SG Müzik Yapım (SG Productions)
Prodüktör: Sertaç Güler
Kayıt Stüdyosu: SG Audio Studio
Kayıt/Miks/Mastering: Sertaç Güler
Fotoğraf Çekimleri: Hasan Kaan Taş
Kapak Tasarımı: KODODA®Creative Solutions
Video Efekt: Çağatay Dörtyıldız
Menajerlik&Halkla İlişkiler: 02122441603
www.sgproductions.com – www.sgyapim.com

Şarkınızın akustik single albüm aranje, stüdyo kayıt, mix, mastering, mfit mastering ve dijital müzik servisi için harekete geç! Günümüzde akustik müzik single/tekli projelerinde, şarkının aranje/düzenleme, mixing, mastering, mfit mastering dijital albüm yayını gibi hizmetleri ayrı ayrı aldığınız zaman, bir şarkı için çok ciddi maliyetlerle karşılaşabiliyorsunuz. Akustik müzik single albüm dijital dijital müzik servisi desteği olan bu kampanyayı kaçırmayın!


Akustik müzik tarzında Single/Tekli gibi bir şarkının aranjesi/düzenlemesi, mix, mastering, dijital albüm servisi, hukuksal süreç, albüm sözleşmesi, albümün dinleme, gelir raporlaması
 gibi süreçleri akustik müzik single albüm paketinin içindedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, online çalışmalarla şarkılarınıza, albümlerinize hızlı, pratik çözümler üretiyoruz. Akustik müzik türünde ilerlemek isteyen artist / gruplara özel hazırladığımız bu özel paketi sakın kaçırmayın. Bu çalışma paketi özellikle ilk akustik single albüm çalışmalarına başlayacaklar için, dijital müzik servisi için oldukça ideal bir ürün.

ŞARKI ANALİZİ, TARZ TERCİHİ AKUSTİK SINGLE ALBÜM + DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

Bu ekonomik paketi oluşturmak çok kolay. Öncelikle bestenizin demo‘sunu iletmeniz gerekiyor. Eğer demo’nuz yoksa telefonla basit bir ses kaydı alıp bize yollamanız, şarkınızın ve sesinizin analizini yapabilmemiz için yeterli olacaktır. Bu aşamayı yaptıktan sonra sizinle müziğinizin tarzını ve şarkının orkestrasyon’unu belirlemek için ufak bir toplantı yapıyoruz. Bu toplantı neticesinde şarkınızın aranje çalışmaları için hazır oluyoruz.

SINGLE ARANJE SÜRECİ (DAVUL, BAS, KLAVYE ve TUŞLU ÇALGILAR) AKUSTİK SINGLE ALBÜM + DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

Şarkınızla ilgili bize gösterdiğiniz referans ve notlar neticesinde maket çalışmasına başlıyoruz. Online çalışarak şarkınızın gelişmelerini zoom üzerinden size verdiğimiz şifreyle izleyebiliyorsunuz. Dünyanın en iyi VST arşivine lisanslı olarak sahibiz. Davul, bas, klavye ve tuşlu çalgılar, solo enstrümanları yazdıktan sonra son kararımızı birlikte verdikten sonra, revizelerle birlikte max 3 iş günü içerisinde şarkınızın aranjesini bitirmiş oluyoruz.

SINGLE ALBÜM MİX, MASTERİNG AŞAMASI

Kayıt aşamasına geçiyoruz. “Kayıt, Edit, Mix, Mastering, MFIT Mastering” çalışması max. 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.
Minimal bir orkestra setinden oluşturduğumuz ekonomik bütçeli projelerde, lisanslı VST enstrümanlarımızdan oluşturduğumuz, davul, tuşlu çalgıların yanında canlı olarak çaldığımız Akustik Gitar, Elektro Gitar, Bas Gitar gibi enstrümanların kayıtları bir gün içerisinde bitmektedir.

Albüm desteği için müzik shop sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.