ALBÜM HABERLERİ

aranje-mix-mastering-sertac-guler-album

Aranje Mix Mastering Sertaç Güler Albüm

Aranje, Mix, Mastering Sertaç Güler tarafından üstlenilen Alp Tuğhan’ın Şarap Kadehleri Albüm SG Productions etiketiyle çıkmıştır. 

Sözü ve bestesi Alp Tuğhan‘a, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Şarap Kadehleri” isimli 2. single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 10.07.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkacaktır. 17 Ağustos’da tüm dijital müzik marketlerde yerini alıyor!

Hikayesi
Alp, yıllar önce sevgililer gününde birlikte içtikleri şarap kadehlerini gazete kağıtlarına sarılı bir şekilde bulur ve bunun üzerine şarkısını yazmıştır. Dramatik melodi ve sözlere hakim olan “Şarap Kadehleri” soft rock tarzında olup, duygusal klarinet sololarıyla ayrı bir renk kazanmıştır.

Aranjör, Mix, Mastering Sertaç Güler tarafından üstlenilen Alp Tuğhan’ın Şarap Kadehleri Albüm SG Productions etiketiyle çıkmıştır.

BİYOGRAFİ

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi – Oyunculuk Bölümünden burslu olarak mezun oldu. Sinegraf’’ın TRT de yayınlanan “Sakarya Fırat” adlı dizisinde “Kablosuz Vedat” adlı karakteri canlandırdı.

2007-2008 sezonunda İstanbul B.B. Kültür A.Ş. tarafından Lacivert Gölgeli Adamlar adlı oyunda oynadığı “hırsız” karakteriyle “en iyi yardımcı “erkek oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2009 yılında Ersin Pertan’ın yazıp-yönettiği Mazi Yarası adlı sinema filminde rol aldı.

 

OKUL DÖNEMİ

Şuan eğitimine Bilgi Üniversitesi – Sinema-TV bölümünde yüksek lisans yaparak devam etmektedir.

Okul eğitimi ve tiyatroyla uğraşlar verirken çeşitli dallarda da kendisini geliştirmeyi ihmal etmedi. Kendine ait birçok bestesi olup bunların bir kaçı oynadığı ve oynamadığı oyunlarda kullanılmaktadır. Telli, vurmalı ve üflemeli
birçok enstrüman çalmaktadır.

Oyunculuk kariyerinin yanında, söz yazarlığı ve besteci kimliğiyle müzik sektörüne 2013 yılında adımlar atmıştır. Prodüktörlüğü Sertaç Güler tarafından yapılan Erkek Masalı isimli ilk single çalışması SG Music Productions etiketiyle  i-Tunes ve tüm müzik mağazalarda yerini almıştır.

Aynı süreçte   İstanbul B.B.’si Şehir Tiyatrolarında oyunculuk kariyerine devam eden sanatçı, yapımcılığını BKM‘nin üstlendiği “Görümce” (2016) filminde oynamıştır. Sanatçı şuan “Yol Arkadaşım 2” (2018) filminin çekimlerinde oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

17.08.2018 tarihinde Apple Music ve tüm dijital mecralarda çıkacak olan “Şarap Kadehleri” isimli duygusal şarkısıyla tekrardan kendi sesi ve bestesiyle seyircisine göz kırptı.

aranje-mix-mastering-sertac-guler-album