ALBÜM HABERLERİ

aranje mix mastering sertaç güler

Aranje Mix Mastering Sertaç Güler

Aranje Mix Mastering Sertaç Güler

Kayıtları SG Audio Studio‘da aranje, mix ve mastering Sertaç Güler  tarafından üstlenilen Taylan Ünlü’nün Gökyüzümsün Albümü çıkmıştır.

Sanatçının 4. albümü Gökyüzümsün 7 Haziran’da iTunes ve Apple Music‘te!
Dördüncü single çalışmasında sanatçı,”Gökyüzümsün” ’le romantizmini doruklara ulaştırmaktadır. Akustik, rock temalarından uzaklaşmadan, elektronik çizgilerin içinde harmanlandığı duygu yüklü bir albüm Gökyüzümsün.

Bu albümde de aranjörlüğü/prodüktörlüğü Sertaç Güler tarafından üstlenilmiştir. Yüreğim Marmaris’te isimli şarkının sözü sanatçıya, bestesi ise Süleyman Tuna‘ya ait. Albümün lokomotif şarkıları Öptüm Dudaklarından ve Gökyüzümsün isimli şarkıların sözleri/müzikleri Taylan Ünlü’ye aittir.

Sizlerde şarkılarınızın emin ellerde aranje edilmesi, stüdyoda kayıt edilmesi, online mix, mastering yapılmasını ve iTunes, Spotify gibi lisanslı platformlarda dijital single/albümlerinizin yayınlanması için bizimle iletişime geçiniz. 

 

Aranjör: Sertaç Güler
Davul Programlama: Sertaç Güler
Perküsyon: Barış Buran
Bas Gitar: Süha Duran
Klavyeli Çalgılar: Sertaç Güler
Akustik/Elektrik Gitarlar: Sertaç Güler
Geri Vokaller: Taylan Ünlü
Stüdyo: SG Audio Studio
Kayıt/Miks: Sertaç Güler
Mastering: Süha Duran
Şirket: SG Müzik Yapım

 

GÖKÜZÜMSÜN’ÜN  HİKAYESİ

Dördüncü single çalışmasında sanatçı,”Gökyüzümsün” ’le romantizmini doruklara ulaştırmaktadır. Akustik, rock temalarından uzaklaşmadan, elektronik çizgilerin içinde harmanlandığı duygu yüklü bir albüm Gökyüzümsün.

Gökyüzümsün
Marmaris’te yine harika bir gecede motosikletimin üzerinde dilimden dökülmeye başladı heceler. Aşkla, özlemle, hayallerle dolu bir gökyüzü altında düşledim, sevgilimi aşkımı. Eve döndüğümde bir sayfa dolusu gökyüzümsün şiirini yazdım. Çok sevdiğim aşkım için yazdığım şiir, gökyüzümsün bestesi haline dönüştü.

Öptüm Dudaklarımdan
Yeni bir pencere açıldı. Artık daha güçlü hissediyordum kendimi. Güzel şarkı söylüyorsun diyorlardı hayranlık duyuyorlar, takip ediyorlar, bağırlarına basıyorlardı resmen. Umuduma umut katan bir şehirde, gittikçe kalabalıklaşıyorduk, eğleniyorduk. “Evet Taylan, her şey güzel olacak” diyordum kendime. Bütün endişelerimi bir kenara attığım o günler de, “Korkudan önceki korkularımdan vazgeçtim ve kendime tüm renkleri seçtim. Çünkü öptüm ben bu hayatı dudaklarından”

Yüreğim Marmaris’te
Aşık olduğum bir şehir için yazdığım bu şarkıda, sözler bir sevgiliye yazılır gibi düştü dilimden. İlk aşka yazılan şiir gibi.En mutlu olduğun yerdeki huzur, yıllarca gerçekten yaşadığım keşfettiğim, sanki sadece benim sevdiğim hissettiğim heyecanlandığım eşsiz bir güzellik iyilik. Ola ki canın sıkıldı bir şeylere. Kızdın bağır çağır! İşte o an gözlerinin gördüğü ilk şey sana şunu dedirtiyor. Çok güzel memlekette yaşıyoruz gardaş……:)))
Umutlarımı yeşerten, beni ben yapan yerdeyim!
Yüreğim Marmaris’te…..