ALBÜM HABERLERİ

Aranjör Prodüktör Mix Mastering Sertaç Güler

Aranjör Prodüktör Mix Mastering Sertaç Güler

Aranjör Prodüktör Mix Mastering Sertaç Güler

Aranjör, prodüktör, mix ve mastering mühendisi Sertaç Güler Hayatta Beşiktaş Radyo da Dilek Sarı‘nın konuğu. Projeleriniz İçin Tıklayınız!

Aranjör, prodüktör, mix ve mastering nedir? Sertaç Güler bir albüm sürecinde olan gelişmeleri, konuları tek tek 28 Mayıs salı günü saat 18:30’da Hayatta Beşiktaş Radyo‘da Dilek Sarı‘nın hazırlayıp sunduğu “Siyah Beyaz Nağmeler” isimli radyo programında anlatıyor olacak.

Biraz müzik sektörü, biraz spor, çıkarmış olduğumuz yapımların konuşulacağı bu söyleyişiye sizlerin de katılımını ve mesajlarını bekliyor olacağız.

Programın tekrarını Hayatta Beşiktaş Radyo’nun Youtube Kanalından da izleyebilirsiniz.

Aranjör, prodüktör, mix ve mastering mühendisi Sertaç Güler Hayatta Beşiktaş Radyo programında Dilek Sarı’nın konuğu.

Hayatta Beşiktaş Radyo

 

SEN HAYAL ET ÜRET STARBOX ALBÜM PAKETİ

Sen Hayal Et Üret Starbox Albüm Paketi

Sen Hayal Et Üret Starbox Albüm Paketi Sen Hayal Et, Üret! Gerisini Bize Bırak! Şarkılarını sana özel aranje edelim. Kayıt, mix, mastering yapalım ve tüm dünyada yayınlayalım!

Starbox albüm paketi siz besteciler, söz yazarları ve solistler için Starbox müthiş tekli (single), (EP, Long Play) albüm paketidir. Sen Hayal Et! Kayıt mix mastering aranje’yle biz uğraşalım!

Sen Hayal Et Üret Gerisini Bize Bırak

Şarkılarını sana özel aranje edelim. Kayıt, mix, mastering yapalım ve tüm dünya da yayınlayalım!

Dijital Albüm ve Süreci

Şüphesiz ki dijital çağın sunduğu en belirgin gelişme; iletişimin kolaylaşıp, hızlanmasıdır. SG Müzik Yapım Dijital müzik distribütörleri arasında deneyimli butik bir şirkettir. Teknoloji çağıyla beraber iletişimin kolaylaşmasıyla, müzik sektöründe tanınmış ya da tanınmamış artist & gruplar şarkılarını tüm dünyada geniş kitlelere ulaştırabilmektedir. Müziksever kişi tarafından, kendi duvarları arasında yaratılan, söze, notaya düşen duygular artık çok daha kolay o duvarları aşabilir hale gelmiştir. Paylaşmak, dijital ortamlara açılan bir kapıdır. Dijital müzik dağıtım servisleri olarak dünyada ki tüm dijital müzik platformlarını takip ediyoruz. Dijital müzik servisi hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir.

Streaming

Siz de şarkılarınızı dijital platformlarda şarkı yayınlamak iTunes, Fizy Müzik, Muud Müzik, Youtube, Spotify, Deezer gibi web sitesi ya da uygulamalar da lisanslı olarak tüm dünyada satışa ve lisanslı dinleme kanallarında geniş kitlelere sunup, paylaşabilirsiniz. Böylelikle duygularınız, başkalarının duygularına da tercüman olabilecektir.

Böylesine güzel bir amaca hizmet etmek adına, SG Müzik Yapım olarak, güzel paylaşımlara sebep olacak bir proje geliştirdik. SG Müzik Yapım Dijital müzik distribütörleri arasında deneyimli butik bir şirkettir. Starbox adını verdiğimiz projemiz ile albüm yapımlarınızda sizlerle buluşmanın keyfini yaşamaktayız.

Starbox

Kendin Pişir, Kendin Ye anlayışla çalışan sizin isteklerinize özel bir projedir!

Sen Hayal Et, Üret! Gerisini Bize Bırak!

Nedir, nasıl ilerler gibi sorularınıza cevap verebilmesi için, aşağıda Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü hazırladık. Sürece ilişkin diğer tüm sorularınızda hizmet vermekten keyif duyacağımızı paylaşmak isteriz.

İletişim için bekliyoruz