DUBLAJ - SESLENDİRME HABERLERİ

Sevdiklerinize özel sesiniz hediye olsun. Karaoke Kayıt Hediye Şarkı Minik Stüdyo Kaydı için rezervasyon yapınız! 02122441603

Arçelik “Anneler Günü Hediyesi”

Arçelik Anneler Günü Hediye Radyo Spotlarının

Arçelik Anneler Günü Hediyesi İçin Yapmış Olduğu Radyo Spotlarının Kayıtları Stüdyomuzda Gerçekleştirilmiştir.

 

KARAOKE KAYIT – HEDİYE ŞARKI

Karaoke Kayıt Hediye Şarkı Minik Stüdyo Kaydı

Karaoke Kayıt Hediye Şarkı Minik Stüdyo Kaydı. Karaoke kayıt, sevdiklerinize en güzel şarkı hediyesi.  Heyecanlı sesinizle duygu yüklü minik bir stüdyo kayıt hediyesi olabilir. Nişan, düğün, doğum günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yıl dönümü gibi önemli günleriniz için size özel olan şarkınızı stüdyoda söyleyip profesyonel bir kayıt alabilirsiniz. Ya da eşinizle, annenizle, babanızla, arkadaşlarınızla düet karaoke stüdyo kayıtları yapıp, aynı zamanda dilerseniz stüdyo ya da mekan video klip çekiminizi de yaparak heyecanınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bu anlamlı güzel hediye yıllarca eskimeyecek! Sizin yapmanız gereken tek şey söylemeyi sevdiğiniz şarkıyı ve sanatçısının ismini ve linkini vermeniz. Biz de bu şarkının altyapısını temin etmeye çalışacağız. Elinizde hazır altyapınız varsa altyapınızı bize yollamanız yeterli olacaktır. Sonrasında stüdyomuzda sizinle beraber ufak bir prova yapıyoruz. Piyano ve altyapı eşliğinde ritim ve tune çalışmaları yapıyoruz. Sonrasında vokal kayıt için denemelere başlıyoruz. Kayıt aşamasında birden fazla ses kayıtlarınızı alıyoruz. Kayıt aşamasından sonra seslerinizi ayrıca işliyoruz.

Örneğin bazı yerlerde erken ya da geç girmiş olabilirsiniz. Zamanlamalarını düzeltiyoruz. Bazı notalarda akord tutmamış olabilir, bu sesleri bulup doğru notaya denk getirme işlemlerini yapıyoruz. Yani kısaca buna edit denmektedir. Sonrasında seslerinizi renklendiriyoruz. Biraz ses efekti örneğin reverb, delay gibi işlemcilerle sesiniz oldukça güzel işlemekteyiz. Altyapıyla sizin sesinizin arasındaki dengeler sağlanarak pre mastering yapmaktayız.

Format

Bu işlemleri bitirdikten sonra size mp3 ve wave formatlarında e-mail adreslerinize ya da whatsapp üzerinden şarkıları tarafınıza yollamaktayız. Kayıt aşaması yaklaşık 1 saatte bitmektedir. Kaydınızı aldıktan sonra en fazla ertesi gün şarkıyı ya da şarkıları tarafınıza iletmekteyiz.

Örnek olarak aşağıda linklerini verdiğimiz düet videoları izleyebilirsiniz. Değerli çiftler, evlenmeden evvel bizlerden karaoke kayıt ve klip desteği istemişlerdir. Düğünlerinde kullanmak amaçlı, sahneye çıkarken, projeksiyonda yayınlanırken, ilk dans sırasında çıkan çift için; onlar için hazırladığımız  ses kayıtları ve ayrıca onlara çektiğimiz video kliplele sahnede unutulmaz bir anı bıraktılar. Bu klipler bütçenize göre tek bir oda da stüdyo da ya da dış mekan çekimleriyle de yapabilmekteyiz.
Detaylar için bizlerle iletişime geçiniz

 

Arçelik Anneler Günü Hediye Radyo Spotlarının

Arçelik Anneler Günü Hediyesi İçin Yapmış Olduğu Radyo Spotlarının Kayıtları Stüdyomuzda Gerçekleştirilmiştir.