Şarkı Sözü Beste Yaptınız Demonuz Yok » BY SERTAÇ GÜLER

Şarkı Sözü Beste Yaptınız Demonuz Yok
Biography

Şarkı sözü beste yaptınız demonuz yok! Sakın endişelenmeyin! Genç Aranje Paketimiz sizler için en ekonomik bir paket! Bekliyoruz!

Şarkı sözü yazıyorsunuz, beste yapıyorsunuz fakat müzik bilginiz yok! Sakın endişelenmeyin! Bestelerinizi sevdiklerinize, sanatçılara dinletmek için yapabileceğiniz en ekonomik şarkı oluşumu GENÇ ARANJE`den geçer! Tamamen bilgisayar ortamında lisanslı kullandığımız enstrumanlar olan (Davul, Bas Gitar, Keman, Piano vb. gibi) seslerden oluşmaktadır. Dijital platformda yapmış olduğumuz bu uygulamayla bestenizin trafik aranjesi (giriş solo+ A1+A2+Nakarat+Solo) gibi düzenlemesini yapmaktayız. Düzenleme bittikten sonra yapılan altyapının üstüne stüdyoda vokal kaydınız alınmaktadır.  Son aşamada ise vokalinizin edit ve mix uygulamasını yaptıktan sonra şarkınızı mp3/audio formatında size teslim etmekteyiz.

Genç Aranje`nin yapım ücreti için mağazaya giriş yapınız.

Sıkça Sorulan Sorular

*S1-Şarkı sözü ve beste yapabiliyorum fakat şarkı söyleyemiyorum. Vokal kaydı için şarkımı seslendirecek bir vokal temin edebiliyor musunuz?
*C1- Vokal temini sağlayabiliyoruz. Vokal performansını sağlayacak olan kişiye ek ücret ödenmektedir. Fiyat teklifi alınız.
*S2- Besteme canlı olarak keman ya da gitar gibi bir enstrumanı çaldırtabilir miyim?
*C2- Dilerseniz canlı enstrumanda ek olarak çaldırabilirsiniz. 1 enstrümanın canlı çalımı için ek ücret + stüdyo kayıt ücreti geçerlidir. Fiyat teklifi alınız.
*S3-İşlerimin yoğunluğundan dolayı ya da aynı şehirde bulunmadığım için benim söylemek istediğim vokal kayıtlarını nasıl yapabiliriz?
*C3-Teknoloji artık ilerledi. Size yollayacağımız altyapıyı farklı bir aygıttan kulaklıkla dinlerken, telefonunuza aynı anda kendi sesinizi ayrıca kayıt alabilirsiniz. Sonrasında bize mail ortamında yollayarak biz burada aldığınız kaydı işleyebiliriz.
*S4-Besteleri mi size nasıl ulaştırabilirim?
*C4-Sessiz bir odanın içinde telefonla sesinizi kayıt edip, bize mail atmanız yeterli olacaktır.
*S5-Bestelerimi noterden tasdik ettirmek ve mesam&msg gibi meslek birliklerine kayıt ettirmek istiyorum. Sözleriyle beraber notalarını yazıyor musunuz?
*C5-Evet bestenizin notalarını yazmaktayız. Her eser için ayrı ücret ödenmektedir. Fiyatlara bakınız!
*S6-Ödeme süreci hakkında bilgi alabilir miyim?
*C6-Bestenizin düzenleme esnasında, sizinde görüşünüzü aldığımız için, şarkınızı mail ortamında önceden tarafınıza yollamaktayız. Bu sebeble çalışmaya başlamadan evvel ödeme peşin/nakit olarak banka aracılığıyla tahsil etmekteyiz.

DEMO ARANJE VOKAL KAYIT

Demo Aranje ve Vokal Kayıt Şarkı sözü yazıyorsunuz, beste yapıyorsunuz fakat müzik bilginiz yok! Sakın endişelenmeyin! SG Bir Tık Yanında! Demo Aranje ve Vokal Kayıt Şarkı sözü yazıyorsunuz, beste yapıyorsunuz fakat müzik bilginiz yok! Sakın endişelenmeyin! Bestelerinizi bize iletin!

Şarkı sözü beste yaptınız demonuz yok! Sakın endişelenmeyin! Genç Aranje Paketimiz sizler için en ekonomik bir paket! Bekliyoruz!

ŞARKINI YOLLA / İLETİŞİM

ŞARKINIZI YOLLAMAK VE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN LİNKE TIKLAYINIZ!