Verse Beat Maker Rap Stüdyo Mix! » BY SERTAÇ GÜLER

Verse Beat Maker Rap Stüdyo Mix!
Biography

rapVerse Beat Maker Rap Stüdyo Mix! Verse yazıyorsunuz fakat, beat yazamıyor musunuz? Siz verse yazın, biz tarzınıza uygun beat yazalım!

İstediğin Gibi Olmasını Sağla !
Profesyonel ekipmanlar, lisanslı ürünler, tecrübeli  beat maker ve kayıt mühendisleriyle hep aradığın kaliteyi yakala. Kendine özgü, tam istediğin gibi bir alt yapıya sahip olabilirsin. Gerçek enstrüman kayıtları, nakarat back vokalleri ve yaratıcı fx çalışmalarıyla müziğine doğru yön ver. İletişim İçin Tıklayınız!


#beat #beatmaker #rap #verse #rapmusic #türkçerap 

Sıkça Sorulan Sorular

*S1-Şarkı sözü ve beste yapabiliyorum fakat şarkı söyleyemiyorum. Vokal kaydı için şarkımı seslendirecek bir vokal temin edebiliyor musunuz?
*C1- Vokal temini sağlayabiliyoruz. Vokal performansını sağlayacak olan kişiye 500,00-TL. ek ücret ödenmektedir.
*S2- Besteme canlı olarak keman ya da gitar gibi bir enstrumanı çaldırtabilir miyim?
*C2- Dilerseniz canlı enstrumanda ek olarak çaldırabilirsiniz. 1 enstumanın canlı çalım ücreti 400,00-TL.+ stüdyo kayıt ücretidir.

 

Beat Mix Mastering Dijital Müzik Servisi!

Beat Mix Mastering Dijital Müzik Servisi! Verse yazıyorsunuz ve Rap müzik için şirket arıyorsunuz. İşte süper Fırsat. Hadi Sen de Gel!

Verse yazıyorsunuz ve Rap müzik için şirket arıyorsunuz. Single albüm beat, stüdyo kayıt, mix, mastering, mfit mastering ve dijital müzik servisi için harekete geç!

İstediğin Gibi Olmasını Sağla!

Profesyonel ekipmanlar, lisanslı ürünler, tecrübeli  beat maker ve kayıt mühendisleriyle hep aradığın kaliteyi yakala. Onlarca farklı tür beat arşivimizden istediğini seçebilir veya kendine özgü, tam istediğin gibi bir alt yapıya sahip olabilirsin. Gerçek enstruman kayıtları, nakarat back vokalleri ve yaratıcı fx çalışmalarıyla müziğine doğru yön ver.

Günümüzde akustik müzik single/tekli projelerinde, şarkının aranje/düzenleme, mixing, mastering, mfit mastering dijital albüm yayını gibi hizmetleri ayrı ayrı aldığınız zaman, bir şarkı için çok ciddi maliyetlerle karşılaşabiliyorsunuz. Rap single albüm dijital müzik servisi desteği olan bu kampanyayı kaçırmayın!

Rap müzik tarzında Single/Tekli gibi bir şarkının beatmaker/düzenleme, mix, mastering, dijital albüm servisi, hukuksal süreç, albüm sözleşmesi, albümün dinleme, gelir raporlaması
 gibi süreçleri Rap Müzik Single Albüm paketinin içindedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, online çalışmalarla şarkılarınıza, albümlerinize hızlı, pratik çözümler üretiyoruz. Rap müzik türünde ilerlemek isteyen artist / gruplara özel hazırladığımız bu özel paketi sakın kaçırmayın. Bu çalışma paketi özellikle ilk rap single albüm çalışmalarına başlayacaklar için, dijital müzik servisi için oldukça ideal bir ürün.

VERSE ANALİZİ, TARZ TERCİHİ RAP SINGLE ALBÜM + DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

Bu ekonomik paketi oluşturmak çok kolay. Öncelikle bestenizin demo‘sunu iletmeniz gerekiyor. Eğer demo’nuz yoksa telefonla basit bir ses kaydı alıp bize yollamanız, şarkınızın ve sesinizin analizini yapabilmemiz için yeterli olacaktır. Bu aşamayı yaptıktan sonra sizinle müziğinizin tarzını ve şarkının orkestrasyon’unu belirlemek için ufak bir toplantı yapıyoruz. Bu toplantı neticesinde şarkınızın aranje çalışmaları için hazır oluyoruz.

Verse Beat Maker Rap Stüdyo Mix! Verse yazıyorsunuz fakat, beat yazamıyor musunuz? Siz verse yazın, biz tarzınıza uygun beat yazalım!