JINGLE HABERLERİ

Beste Aranje Kayıt Mix Mastering Jingle

Beste Aranje Kayıt Mix Mastering Jingle

Beste, aranje, kayıt, mix, mastering Sertaç Güler‘e ait olan  “Happy Kinder Babek Bezi” Jingle Kayıtları SG Audio Studio da yapılmıştır. 

 

Yönetmenliğini Barış Kırımşelioğlu’nun yaptığı, bestesi ve düzenlemesi Sertaç Güler‘e ait olan  “Happy Kinder Babek Bezi” Reklam Müziği ve Kayıtları Stüdyomuzda gerçekleştirilmiştir. Reklam Filmini İzlemek ve  Jingle’ımızı Dinlemek İçin Tıklayınız!

JINGLE REKLAM MÜZİKLERİ

Markanıza Özel Reklam Müzikleri

Reklam, firmanızın satışlarını ve markanızın tanınırlığını artırabilmek amacı ile çeşitli yayın araçları ile yapılan bir tür duyuru, tanıtımdır. Şirketinizin markasının tanınırlığında reklama ayırdığınız bütçe önemli rol oynar. TV veya radyo reklamları ile her kesimden müşteriye ulaşabilir ve markanızın fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

Markanızın reklamlarındaki ses, markanızın işitsel imajını oluştururken, firmanızın da o ses ile tanınırlığını artırır.

Firmanızı, ürününüzü geniş kitlelere ulaştırabilecek ve en iyi etkiyi yaratacak kurumsal müziğinizi (Jingle) üretmekten  memnuniyet duyarız.

Ayrıca SG JINGLE EVİ ekibi olarak sizlere TV&Radyo&Web Internal reklamlarında seslendirme castı, seslendirme kayıtları konusunda da çözüm üretmekteyiz.

APPLE DIJITAL MASTERS – MFIT

Apple Dijital Masters – Mfit, Mastering aşamasından sonra şarkılarınızın iTunes’ta 24Bit 44.1kHz gibi yüksek örnekleme oranında, peak seviyelerinin kontrol altında yayınlanması için yapılan özel bir uygulama. Bu uygulama sadece Apple‘ın yetkilendirmiş olduğu ses mühendisi ya da stüdyoları tarafından yapılmaktadır.

Mastered For iTunes Nedir?

Mastering’i yapılmış sinyal seviyesi yükseltilmiş 16Bit, 44.1kHz bir şarkının MP3’e (veya iTunes formatı M4a’ya) dönüştürülmesi ile birlikte “inter-sample peaks” kaynaklı ciddi bozulmalar yaşadığı gözlenmektedir. Apple bu sorunu 24Bit 44.1 kHz wave formatında -14 Lufs parametrik değerlerde eserin yüklenmesini kabul etmektedir. Apple bu uygulamaya ilk olarak MFIT, daha sonra Apple Dijital Masters isimlerini verdi.

Tabi “MFiT” protokolünü uygulayabilecek mastering mühendisleri ile anlaşma yapmaktadır. Yeterli gördükleri, anlaştıkları mastering mühendislerinin MFiT dossyalarını kabul etmektedir ve yayınlamaktadır.

Onaylı mastering mühendisleri de MFiT için mastering yaparken ses seviyelerini, dinamikleri, vs kullandıkları ekipmanlar ile kontrol altında tutarak, MFiT standartlarına uygun şekilde mastering yapmaktadır ve sonuç çok daha temiz, net ve kaliteli bir duyum elde edilmektedir.