ALBÜM HABERLERİ

Düzenleme Miks Master Sertaç Güler Albüm

Düzenleme Miks Master Sertaç Güler Albüm

Düzenleme Miks Master Sertaç Güler Albüm

Düzenleme miks master SG Audio Studio‘da Sertaç Güler tarafından üstlenilen “Ben Böyle Güzelim” Albüm SG Productions etiketiyle çıktı!

Sözü ve bestesi Serhat Duran‘a, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Ben Böyle Güzelim” isimli ilk single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 03.05.2019 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkacaktır. 10 Mayıs’ta tüm dijital müzik marketlerde yerini alıyor!

Sanatçı, 24 yaşında ilk görüşte aşık olup evlendiği eşi Cansu’ya olan aşkını ve mutluluğunu anlatan duygulu, kıpır kıpır bir beste. Elektrik gitar melodilerinin hakim olduğu, duygusunun ve coşkusunun hissedildiği bestecinin kısaca hikayesi “Onu tanıdığımda geçirdiğim sayılı ve çok kıymetli  günlerimin özetidir.” Ben Böyle Güzelim!

Ben Böyle Güzelim Apple Music’te. Sertaç Güler’in aranjörlüğü ve prodüktörlüğünde hazırlanan ilk single SG Müzik Yapım şirketinden çıkmıştır.

HİKAYESİ
24 yaşında ilk görüşte aşık olup evlendiği eşi Cansu’ya olan aşkını ve mutluluğunu anlatan duygulu, kıpır kıpır bir beste. Elektrik gitar melodilerinin hakim olduğu, duygusunun ve coşkusunun hissedildiği bestecinin kısaca hikayesi “Onu tanıdığımda geçirdiğim sayılı ve çok kıymetli  günlerimin özetidir.”
Ben Böyle Güzelim!

SERHAT DURAN -BİYOGRAFİ

11 mayıs 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta okul yıllarında keşfettiği Pentagram, Nirvana, Red Hot Chili Peppers, Korn, Metallica gibi önemli rock gruplarından etkilenerek lise yılların da gitara olan merakı iyice pekişmiştir. Lise yıllarında ki arkadaş grubuyla; sahillerde gitar çalıp şarkı söyleyerek müzik serüveni başlamıştır. Canlı performans yapan yerel işletmelerde grubuyla beraber cover şarkılar çalıp söylemeye devam etmiştir. Bu süreçte bestecilik yönünü keşfeden sanatçı, rock müzik stilinde besteler üretmeye başlamıştır.

Müziği hayatında bir meslek olarak benimsemediği için, farklı sektörde iş hayatına girmeyi tercih etmiştir. İstanbul Kapalı Çarşıda Kuyumculuk ve Tasarım yönünde ağabeysinin yanında işe başlayarak, tasarımcılık yönünü geliştirmiştir.  İş hayatının dışında kalan vakitler de müzikten kopmamıştır. Bestecilik çalışmaları yapmaya devam ederken, grubuyla da cover performanslar göstererek sahne deneyimini geliştirmiştir.

Büyük bir aşkın getirdiği “Ben Böyle Güzelim” isimli şarkısı için Sertaç Güler’le çalışmaya başlayan besteci, ilk single çalışmasını SG Müzik Yapım şirketinden 10 Mayıs 2019 tarihinde çıkarmayı planlamaktadır.

Söz/Müzik: Serhat Duran
Aranjör: Sertaç Güler
Davul Programlama: Sertaç Güler
Bas Gitar: Cihan Güvenç
Klavyeli Çalgılar: Sertaç Güler
Elektrik Gitarlar: Sertaç Güler
Stüdyo: SG Audio Studio
Kayıt/Miks: Sertaç Güler
MFIT-Mastering: Süha Duran

Aranjör, mix ve mastering SG Audio Studio‘da Sertaç Güler tarafından üstlenilen “Ben Böyle Güzelim” Albüm SG Productions etiketiyle çıktı!