JINGLE HABERLERİ

Jingle Beste Kayıt Mix Mastering BMW

Jingle Beste Kayıt Mix Mastering BMW

Beste, aranje, kayıt, mix, mastering Sertaç Güler‘e ait olan “BMW Time is Running Out” Jingle Kayıtları SG Audio Studio da yapılmıştır.

Yönetmenliğini Barış Kırımşelioğlu’nun yaptığı, bestesi ve düzenlemesi Sertaç Güler‘e ait olan  “BMW Time is Running Out” Reklam Müziği ve Kayıtları Stüdyomuzda gerçekleştirilmiştir. Reklam Filmini İzlemek ve  Jingle’ımızı Dinlemek İçin Tıklayınız!

Jingle Beste Kayıt Mix Mastering BMW

Beste, aranje, kayıt, mix, mastering Sertaç Güler‘e ait olan “BMW Time is Running Out” Jingle Kayıtları SG Audio Studio da yapılmıştır.

 

Online Mix-Mastering + Dijital Music Services (Dijital Müzik Servisi) paketini sakın kaçırmayın!

Online Mix ve Mastering çalışmalarımız devam ediyor!

Aynı şehirde ya da aynı ülkede olmayabiliriz. Bizimle çalışmanız için bu hiç engel değil. SG dünyanın her yerine internet aracılığıyla destek vermeye devam ediyor. SG, Mastered of iTunes (MFIT) Sertifikalı bir stüdyodur.
Stüdyo kayıtlarınızı bulunduğunuz lokasyonda çalışıp mix – mastering için bizimle çalışmak isterseniz yapacağınız işlem çok basit.

Örnek mix-mastering sample track’leri sağ tarafta bulunan playlist’ten dinleyebilirsiniz.

Miks Kanalları Hakkında

* Tüm kanalların Tune ve Click editlerinin eksiksiz olarak tarafımıza teslim edilmesi zorunludur.
   Tune/Click edit vb gibi sorunlar varsa, tarafımızdan çözümlenmesini talep etmeniz halinde, ek ödemeyle çalışmayı yapmaktayız.(Fiyatlandırma F2’ye bkz)
* Tarafımıza teslim edilecek olan  kayıtların 0 db’yi geçmemesi, tüm kanalların ve master çıkışının flat çıktılarının min.
“24 Bit 44.1 kHz Wave formatında olmasına özen gösterilmesine, önemle arz ederiz.
* Evde ya da stüdyo ortamında alınan “mikrofonlama hataları, kalitesiz sinyal akışı, oda gürültüleri, çalım hataları”
gibi miks’e önemli etki edecek unsurların sorumlusu olmadığımızı peşinen bildiririz.
Hasarlı, sorunlu kanalların revize kayıtlarını almanız için size konuyla ilgili yazılı rapor ayrıca vermekteyiz.
Kayıtlarınızın mix aşamasında daha iyiye gelebilmesi için uyarılarımızın neticesinde karar ve sorumluluk size ait olacaktır.

Miks Süresi ve Revize Miks

* 1 şarkının miks çalışmasını min 8 saat, max. 12 saat civarında yapmaktayız. (Fiyatlandırma F1’ye bkz)
Rough Miks aşamasına geldiğimizde tarafınızın fikirlerini almak için “Dropbox/Google Drive” paylaşım klasörüne şarkıyı dinlemeniz için yüklemekteyiz. Sizden gelecek olumlu/olumsuz fikir ve düşüncelerinizi e-mail adresimize yazılı olarak yollamanız gerekmektedir. Aksi takdirde revize işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır.
* En fazla 3 kez revize mix hakkınız, toplamda 6 saat ile sınırlıdır. Altı saat sürenin aşılması halinde, ek ödemeyle çalışmaya devam etmekteyiz. (Fiyatlandırma F2’ye bkz)
3 Revize miks aşaması sonucunda olası uzlaşamama neticesinde, miks ile ilgili son nihal kararı, ses mühendisi ekibi olarak tarafımız  verecektir.
* Miks sürecinde ya da bitiminde müşterinin tarafımıza “Sizinle çalışmaktan vazgeçtim. Bu miks’i beğenmedim, bu şarkıyı, bu miksi artık kullanmayacağım. Bu yüzden paramın iade edilmesini talep ediyorum” ya da farklı “teklifler, yaklaşımlar” çalışma şartlarımızın tamamen dışındadır.
Müşterinin “işi durdurma ya da ödemeyi yapmama, iade talepleri” gibi durumlarda tarafınıza yapılan tüm indirimler iptal olacaktır. Tarafımızdan proje tamamlanıp F1’de yazılı olan tarife üzerinden fiyatlandırma (sabit kur) geçerliliğini sürdürecektir.

Ödemeyi peşin ve nakit olarak teslim almaktayız. Max. 3 iş günü sürecinde projeyi teslim etmekteyiz.

1 Şarkılık 64 Track Mix-Mastering Paket

Fiyatlandırma

F1–Bir şarkının Miks ücreti, 300-Euro’dur. (Kur 5,00-TL.Sabit)
F2–Ek çalışma ücretimiz, saatte 25-Euro’dur. (Kur 5,00-TL.Sabit)
F3–Bir şarkının Mastering ücreti paketimiz, 30-Euro’dur. (Kur 5,00-TL.Sabit)
F4Mastered For iTunes ücretimiz, 25-Eurodur. (Kur 5,00-TL.Sabit)
F5–Dijital Müzik Servisi ücretimiz, 250-Euro‘dur. (Kur 5,00-TL.Sabit)

DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ YAYINLAMASI, RAPORLAMA

En az 1, en fazla 3 şarkıdan oluşan albümünüz “Apple Music, iTunes, Spotify, Deezer, Fizy, Muud, Tidal, Amazon Music, Shazam, Yandex Music, Sound Cloud, YouTube ve YouTube Music” gibi 272 ülkede50 mağazada, 5 (beş) yıl boyunca SG Productions etiketiyle yayınlamaktayız. 5 yıl süresince single/albümünüzün dinlenme sayıları ve süreleri, satış ya da dinlemeden gelen gelirlerini, yayınlanma tarihinden sonraki her 3 ay da bir yazılı olarak raporlama hizmetini ve ödemesini tarafınıza gerçekleştiriyoruz.

Dijital müzik yayını hakkında bilgiler için “Dijital Müzik Servisi Yayınına” Tıklayınız!

İletişim İçin!

İÇERİKLER

*Online Mixing!
*Online Mastering!
*MFIT Mastering
*Apple Music/Spotify vb Dijital Yayınlama ve Raporlama