DEMO HABERLERİ

RAP STÜDYOSU BEAT MAKER

RAP STÜDYOSU BEAT MAKER MIX MASTERING

RAP STÜDYOSU BEAT MAKER MIX MASTERING

Rap stüdyosu, beat maker ve plak şirketi mi arıyorsunuz? Beat maker, rap stüdyosu, mix, mastering için harekete geç! İletişim 02122441603

BEAT-MIX-MASTERING-DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ! Verse yazıyorsunuz ve Rap müzik için şirket arıyorsunuz. İşte süper Fırsat. Hadi Sen de Gel! Verse yazıyorsunuz ve Rap müzik için şirket arıyorsunuz. Single albüm beat, beat maker, rap stüdyosu, rap kayıt, mix, mastering, mfit mastering ve dijital müzik servisi için harekete geç!

İstediğin Gibi Olmasını Sağla!

Profesyonel ekipmanlar, lisanslı ürünler, tecrübeli  beat maker ve kayıt mühendisleriyle hep aradığın kaliteyi yakala. Onlarca farklı tür beat arşivimizden istediğini seçebilir veya kendine özgü, tam istediğin gibi bir alt yapıya sahip olabilirsin. Gerçek enstruman kayıtları, nakarat back vokalleri ve yaratıcı fx çalışmalarıyla müziğine doğru yön ver.

Günümüzde akustik müzik single/tekli projelerinde, şarkının aranje/düzenleme, mixing, mastering, mfit mastering dijital albüm yayını gibi hizmetleri ayrı ayrı aldığınız zaman, bir şarkı için çok ciddi maliyetlerle karşılaşabiliyorsunuz. Rap single albüm dijital müzik servisi desteği olan bu kampanyayı kaçırmayın!

Rap müzik tarzında Single/Tekli gibi bir şarkının beatmaker/düzenleme, mix, mastering, dijital albüm servisi, hukuksal süreç, albüm sözleşmesi, albümün dinleme, gelir raporlaması
 gibi süreçleri Rap Müzik Single Albüm paketinin içindedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, online çalışmalarla şarkılarınıza, albümlerinize hızlı, pratik çözümler üretiyoruz. Rap müzik türünde ilerlemek isteyen artist / gruplara özel hazırladığımız bu özel paketi sakın kaçırmayın. Bu çalışma paketi özellikle ilk rap single albüm çalışmalarına başlayacaklar için, dijital müzik servisi için oldukça ideal bir ürün.

VERSE ANALİZİ, TARZ TERCİHİ RAP SINGLE ALBÜM + DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

Bu ekonomik paketi oluşturmak çok kolay. Öncelikle bestenizin demo‘sunu iletmeniz gerekiyor. Eğer demo’nuz yoksa telefonla basit bir ses kaydı alıp bize yollamanız, şarkınızın ve sesinizin analizini yapabilmemiz için yeterli olacaktır. Bu aşamayı yaptıktan sonra sizinle müziğinizin tarzını ve şarkının orkestrasyon’unu belirlemek için ufak bir toplantı yapıyoruz. Bu toplantı neticesinde şarkınızın aranje çalışmaları için hazır oluyoruz.

SINGLE BEAT MAKER SÜRECİ

Verse’le ilgili bize gösterdiğiniz referans ve notlar neticesinde maket çalışmasına başlıyoruz. Online çalışarak şarkınızın gelişmelerini zoom üzerinden size verdiğimiz şifreyle izleyebiliyorsunuz. Dünyanın en iyi VST arşivine lisanslı olarak sahibiz. Drum, bass, synth ve tuşlu çalgılar, solo enstrümanları yazdıktan sonra son kararımızı birlikte verdikten sonra, revizelerle birlikte max 3 iş günü içerisinde şarkınızın aranjesini bitirmiş oluyoruz.

SINGLE ALBÜM MİX, MASTERİNG AŞAMASI

Kayıt aşamasına geçiyoruz. “Kayıt, Edit, Mix, Mastering, MFIT Mastering” çalışması max. 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.
Vokal ve VST kayıtlarını bitirdikten sonra, tüm kayıtlar için ufak bir dengeleme yapıyoruz. Bu dengeleme işlemini bitirdikten sonra proje dosyası vokal kaydını almaya hazır hale geliyor.
Sonraki aşamada sizi davet ediyoruz ve şarkının gelişmelerini değerlendiriyoruz. Varsa revizelik işler onları değerlendiriyor, duruma göre revize işlemleri için çalışmaları yapıyoruz.

VOKAL KAYDI, EDİT, MİX MASTERİNG

Vokal provalarına başlıyoruz. Önceliğimiz autotune, ritim çalışmaları üzerine. Bu aşamayı geçtikten sonra şarkıda oynayacağınız rolü yani duygusunu yaşatacak tiyatral çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
Sizinle yapacağımız bir ya da iki session’da, istediğimiz kalitede ve performansta vokal kaydını alabilmekteyiz. Vokal kaydını aldıktan sonra mix aşamasına girmeden evvel son kez tüm kayıtlar için analiz yapıyoruz. Hepimiz için uygunsa post prodüksiyon bölümüne geçiyoruz.
Bir şarkının üretim aşaması için ortalama 7 gün gibi sürede şarkıyı yayınlamaya hazır hale getiriyoruz. Sonraki aşama Tekli‘nizin (SingleDijital Müzik Servis tarihini belirleyip, yayınlama sürecini başlatıyoruz.

SINGLE ALBÜM İÇERİKLERİ

*Beat Maker Desteği,
*Vokal Kaydınız ve Editing,
*Mixing,
*Mastering,
*Apple Digital Mastering,
*Apple/Spotify vb. 50 Streaming Noktada,
*Dijital Yayınlama, Raporlama Desteği,
*Hukuki Süreç Desteği,