Jingle Reklam Müziği Radyo Spot

Jingle Reklam Müziği Radyo Spot. İşyerinize, web sitenize özel jingle, ses logosu, reklam müziği, santral müziği için 02122441603

Markanıza Özel Reklam Müzikleri

Reklam, firmanızın satışlarını ve markanızın tanınırlığını artırabilmek amacı ile çeşitli yayın araçları ile yapılan bir tür duyuru, tanıtımdır. Şirketinizin markasının tanınırlığında reklama ayırdığınız bütçe önemli rol oynar. TV veya radyo reklamları ile her kesimden müşteriye ulaşabilir ve markanızın fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

Markanızın reklamlarındaki ses, markanızın işitsel imajını oluştururken, firmanızın da o ses ile tanınırlığını artırır.

Firmanızı, ürününüzü geniş kitlelere ulaştırabilecek ve en iyi etkiyi yaratacak kurumsal müziğinizi (Jingle) üretmekten  memnuniyet duyarız.

Ayrıca SG JINGLE EVİ ekibi olarak sizlere TV&Radyo&Web Internal reklamlarında seslendirme castı, seslendirme kayıtları konusunda da çözüm üretmekteyiz. 

Jingle Reklam Müziği Radyo Spot Santral

İşyerinize, web sitenize özel jingle, ses logosu, reklam müziği, santral müziği tanıtım müzikleri için bizimle iletişime geçin. 02122441603

ONLINE MIX MASTERING SERVICES

Online Mix – Mastering Online Mix ve Mastering çalışmalarımız devam ediyor! Aynı şehirde ya da aynı ülkede olmayabiliriz.

Online Mix ve Mastering çalışmalarımız devam ediyor!

Aynı şehirde ya da aynı ülkede olmayabiliriz. Bizimle çalışmanız için bu hiç engel değil. SG dünyanın her yerine internet aracılığıyla destek vermeye devam ediyor. SG, Mastered of iTunes (MFIT) Sertifikalı bir stüdyodur.
Stüdyo kayıtlarınızı bulunduğunuz lokasyonda çalışıp mix – mastering için bizimle çalışmak isterseniz yapacağınız işlem çok basit.

Örnek mix-mastering sample track’leri sağ tarafta bulunan playlist’ten dinleyebilirsiniz.

Miks Kanalları Hakkında

*Tüm kanalların Tune ve Click editlerinin eksiksiz olarak tarafımıza teslim edilmesi zorunludur.
   Tune/Click edit vb gibi sorunlar varsa, tarafımızdan çözümlenmesini talep etmeniz halinde, ek ödemeyle çalışmayı yapmaktayız.(Fiyatlandırma F2’ye bkz)
*Tarafımıza teslim edilecek olan  kayıtların 0 db’yi geçmemesi, tüm kanalların ve master çıkışının flat çıktılarının min. “24 Bit 44.1 kHz Wave formatında olmasına özen gösterilmesine, önemle arz ederiz.
*Evde ya da stüdyo ortamında alınan “mikrofonlama hataları, kalitesiz sinyal akışı, oda gürültüleri, çalım hataları” gibi miks’e önemli etki edecek unsurların sorumlusu olmadığımızı peşinen bildiririz.
Hasarlı, sorunlu kanalların revize kayıtlarını almanız için size konuyla ilgili yazılı rapor ayrıca vermekteyiz.
Kayıtlarınızın mix aşamasında daha iyiye gelebilmesi için uyarılarımızın neticesinde karar ve sorumluluk size ait olacaktır.