ONLINE MAĞAZA

Vokal Kayıt Edit Mix Mastering

Vokal Kayıt Edit Mix Mastering Profesyonel mikrofon, preamp, konvertor katmanlarıyla seslerinizi kaydetmek için bizi arayın. 02122441603

PROFESYONEL SES KAYITLARI

Projelerinizin altyapılarını ev ortamında yapmış olabilirsiniz. Akustiği profesyonelce tasarlanmış, ses yalıtımı oldukça güçlü A+ vokal mikrofonu, A+ vokal preamp’i ve A+mikser gibi kaliteli sinyal akışına olan ihtiyaçlarınızı stüdyomuzda gerçekleştirebilirsiniz. Sadece altyapılarınızı wave formatında 24 bit 44.1 kHz sample rate oranında stüdyomuza gelirken getirmeniz yeterli olacaktır.

AKUSTİK SINGLE ALBÜM DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

Şarkınızın akustik single albüm aranje, stüdyo kayıt, mix, mastering, mfit mastering ve dijital müzik servisi için harekete geç! Günümüzde akustik müzik single/tekli projelerinde, şarkının aranje/düzenleme, mixing, mastering, mfit mastering dijital albüm yayını gibi hizmetleri ayrı ayrı aldığınız zaman, bir şarkı için çok ciddi maliyetlerle karşılaşabiliyorsunuz. Akustik müzik single albüm dijital dijital müzik servisi desteği olan bu kampanyayı kaçırmayın!

Akustik müzik tarzında Single/Tekli gibi bir şarkının aranjesi/düzenlemesi, mix, mastering, dijital albüm servisi, hukuksal süreç, albüm sözleşmesi, albümün dinleme, gelir raporlaması
 gibi süreçleri akustik müzik single albüm paketinin içindedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, online çalışmalarla şarkılarınıza, albümlerinize hızlı, pratik çözümler üretiyoruz. Akustik müzik türünde ilerlemek isteyen artist / gruplara özel hazırladığımız bu özel paketi sakın kaçırmayın. Bu çalışma paketi özellikle ilk akustik single albüm çalışmalarına başlayacaklar için, dijital müzik servisi için oldukça ideal bir ürün.

ŞARKI ANALİZİ, TARZ TERCİHİ AKUSTİK SINGLE ALBÜM + DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

Bu ekonomik paketi oluşturmak çok kolay. Öncelikle bestenizin demo‘sunu iletmeniz gerekiyor. Eğer demo’nuz yoksa telefonla basit bir ses kaydı alıp bize yollamanız, şarkınızın ve sesinizin analizini yapabilmemiz için yeterli olacaktır. Bu aşamayı yaptıktan sonra sizinle müziğinizin tarzını ve şarkının orkestrasyon’unu belirlemek için ufak bir toplantı yapıyoruz. Bu toplantı neticesinde şarkınızın aranje çalışmaları için hazır oluyoruz.

SINGLE ARANJE SÜRECİ (DAVUL, BAS, KLAVYE ve TUŞLU ÇALGILAR) AKUSTİK SINGLE ALBÜM + DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

Şarkınızla ilgili bize gösterdiğiniz referans ve notlar neticesinde maket çalışmasına başlıyoruz. Online çalışarak şarkınızın gelişmelerini zoom üzerinden size verdiğimiz şifreyle izleyebiliyorsunuz. Dünyanın en iyi VST arşivine lisanslı olarak sahibiz. Davul, bas, klavye ve tuşlu çalgılar, solo enstrümanları yazdıktan sonra son kararımızı birlikte verdikten sonra, revizelerle birlikte max 3 iş günü içerisinde şarkınızın aranjesini bitirmiş oluyoruz.

Vokal Kayıt Edit Mix Mastering

Vokal Kayıt Edit Mix Mastering Profesyonel mikrofon, preamp, konvertor katmanlarıyla seslerinizi kaydetmek için bizi arayın. 02122441603