STÜDYO HABERLERİ

Stüdyo Kayıt Mix Müzik Online Sipariş

Stüdyo Kayıt Mix Müzik Online Sipariş

Stüdyo Kayıt Mix Müzik Online Sipariş

stüdyo kayıt mix müzik online sipariş

Online Rezervasyon Avantajları Stüdyo, kayıt, mix, müzik dersleri için online sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. 02122441603

Stüdyo hizmetlerimizle ilgili online sipariş platformumuz açıldı. Demo Aranje, Albüm Aranje, Stüdyo Kayıt, Vokal Kayıt, Vokal Edit, Karaoke Kayıt, Davul Edit, Mix, Mastering, Mfit Mastering hizmetleri vermekteyiz.

Ayrıca Dijital Albüm Yayınlama, Müzik Yapımcılığı, Prodüktörlük, Prodüktör Danışmanlığı, Müzik Hukuku konularında hizmetlerimiz devam etmektedir.

Online Workshop ve Derslerimiz, Gitar Dersi, Piyano Dersi  gibi çalışmaları online olarak sipariş verebileceksiniz.

Dilerseniz kredi kartıyla taksit, dilerseniz eft/havale ödeme seçenekleriyle ek indirimler kazanabileceksiniz.

2000’li yıllardan sonra hızla gelişen dijital çağda, internet üzerinden veri aktarımları oldukça gelişti. Görüntülü konferanslar, online eğitimler, workshop çalışmaları, müzik sayfaları ve uygulamaları, klasik iş yeri ofis sisteminden daha farklı bir konuma gelmiştir.

Özellikle iyi bir internet hattınızın olması, donanımı güçlü bilgisayar, ses kartı, mikrofon, kamera gibi donanımlarınız olması çok önemli. Dünyanın neresinde olursanız olun, farklı lokasyonlarda bulunan insanlarla çalışabilmektesiniz. Bu teknoloji artık müzik sektöründe de etkili oldu.

Şarkınız var ve stüdyoda düzenlemek istiyorsunuz ama dışarı çıkmaya vaktiniz yok! Ya da pandemi’den dolayı kontrollü yaşamayı tercih etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Dijital teknoloji ve dijital teknik donanımlara sahip, kullanabilen kişiler ya da kurumlarla çalışmak sizlere projelerinizi, eğitimlerinizi ertelememe konusunda yardımcı olabileceklerdir.

SG Productions ilk olarak 2002’de online rezervasyon ve iletişimle başladığımız icq, Msn, Skype gibi uygulamalarla hizmetlerimizi vermeye başladık. 2002’den günümüze kadar değişen ve gelişen dünyada en yaygın kullanılan Facebook, Whatsapp, Zoom, Skype, Teams gibi aplikasyonları takip ederek ve online sistemimize dahil ederek sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmeye çalışıyoruz.

Online sistemimiz sayesinde yüzlerce şarkı mix ve mastering çalışması, yüzlerce demo aranjesi, yüzlerce albüm aranjesi, gitar dersleri, piyano dersleri, ses teknolojileri dersleri verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

2021 yılında güncellediğimiz sitemizde müzik shop bölümünden onlie siparişler verebileceksiniz. Dilerseniz kredi kartıyla peşin ya da taksitlendirme ya da havale/eft tercihleriyle ek indirimleriyle güzel avantajlar yakalayabileceksiniz. Zoom, Skype üzerinden proje çalışmalarınıza online ortak olabileceksiniz. Sizleri online mağazamıza bekliyoruz :))