ALBÜM HABERLERİ

Fatih Es Siyah Albüm

Fatih Es Sertaç Güler Siyah

Fatih Es Sertaç Güler Siyah

Söz/Beste Fatih Es, Aranjör Sertaç Güler ‘e ait Fatih Es’in ilk Albümü Siyah SG Productions Etiketiyle Apple Music ve Spotify‘da!

Albümü İstediğiniz Serviste Dinlemek İçin Tıklayınız!

Söz/Müzik: Fatih Es
Aranjör: Sertaç Güler
Davul Programlama: Sertaç Güler
Bas Gitar: Süha Duran
Klavyeli Çalgılar: Sertaç Güler
Akustik/Elektrik Gitarlar: Sertaç Güler
Stüdyo: SG Audio Studios
Kayıt/Miks/Mastering/MFIT Mastering: Sertaç Güler 
Şirket: SG Müzik Yapım

Şarkı sözü, gitar aranje mix mastering son derece güçlü bir albüm Fatih Es “Siyah” Sertaç Güler aranje ve prodüktörlüğünü üstlenmiştir.

SİYAH’IN  HİKAYESİ

Dramatik sözleriyle, gitar soundları ve dijital seslerin harmanlanmasıyla dikkat çeken, rock müzik tarzında hazırlanmış, üç şarkıdan oluşan single albüm Siyah!

GÜN IŞIĞI

Sanatçının ilk yaptığı bestelerden olan Gün Işığı, güzel olan her şeyi içinde barındıran, rock tınılarının, gitar çizgilerinin yoğun olduğu özel bir beste. “Modern dünyada bizi mutlu kılan her şeyin özünü barındıran” sözlerle yüklü.

SİYAH

Sanatçının en karamsar , psikolojisinin en buhranlı olduğu dönemlerde yazdığı sözler ve bestelediği özel şarkılarından.
En koyusu özüm gibi siyah!

SEBEP OLMAK

Aslında herkese sebep olan birileri vardır hayatta. İşte bu da Fatih’in sebebi. Sebebi gizli kalsın

BİYOGRAFİ

11 Ocak 1981 tarihinde Erzincan’da doğan Fatih Es, 6 yaşında babasıyla yolda yürürken gördüğü “Klarinet ve Darbuka çalan iki müzisyenden” etkilenir . Babasına biriktirdiği paraları verip adını bilmediği “darbuka” enstrümanını anlatıp, babasından almasını ister. Ve babası ona flüt alır. Babasının flüt almasına çok üzülüp, ağlayan sanatçının müzikle olan serüveni böylelikle başlar. 15 yaşında dinlediği konser ve sonrasında yolda bulduğu gitar dönüş noktası oldu. Babasının görevi dolayısıyla Türkiye’nin bir çok şehrinde yaşayan sanatçı, yaşadığı değişik kültürlerden de etkilenerek, bestecilik tarafını ayrıca geliştirmiştir.

Müzik Bölümü

Müzik bölümü okumak istediği dönemlerde eşiyle tanışır ve 2001 yılında evlenirler.  Stuttgart Almanya’ya yerleşen sanatçı, Stuttgart’ta önemli Pub’larda  solo  ve “Siyah” isimli grubuyla çeşitli etkinlikler vermiştir. Halen konserler vermeye devam etmektedir. Boş zamanlarında beste çalışmalarına ve çeşitli stüdyo çalışmalarına devam eden sanatçı, 2018 yılında Sertaç Güler’le tanıştıktan sonra  Siyah albümünün çalışmalarına başlamışlardır.