Albüm Aranjörü Sertaç Güler » BY SERTAÇ GÜLER

Albüm Aranjörü Sertaç Güler
Biography

Albüm Aranjörü Sertaç Güler. Bilgili, hayal gücü güçlü ve tecrübeli bir aranjör ile çalışmanız sizi ve şarkılarınızı ileri seviyeye getirir.

Albüm aranje çalışmaları besteci, ses mühendisi Sertaç Güler tarafından yapılmaktadır. Müzik türleri olarak Sertaç Güler özellikle yerli-yabancı pop, rock, r&b, jazz, batı klasik, senfonik, yöresel ve film müzikleri üzerine bir çok prodüksiyonda çalışmalarıyla uzmanlık kazanmış bir aranjördür.

Şarkılarınızı defalarca dinleyerek, şarkının başından sonuna kadar tüm gelişmeleri detaylı olarak yazmaktadır. Günümüzde kopyala yapıştır kültürünün yaygın olduğu ülkemizde Sertaç Güler baştan sona detaylı enstrüman notaları yazarak farkını göstermektedir. Sertaç Güler, aranjeleri yaparken eserde kullanılan bütün enstrümanların notalarını tek tek yazarak canlı kayıtlarda müzisyenlere nota eşliğinde çaldırmaktadır. Kendisi ses mühendisi de olduğundan dolayı bir şarkının aranjesine başlarken mix ve mastering aşamasını da düşünerek düzenlemeleri yapmaktadır. Böylelikle mix ve mastering aşaması çok kolay geçmektedir.

Albüm Aranjörü Sertaç Güler. Bilgili, hayal gücü güçlü ve tecrübeli bir aranjör ile çalışmanız sizi ve şarkılarınızı ileri seviyeye getirir. Siz de Sertaç Güler’le çalışmak isterseniz lütfen iletişime geçiniz!

AKUSTİK SINGLE ALBÜM DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

Şarkınızın akustik single albüm aranje, stüdyo kayıt, mix, mastering, mfit mastering ve dijital müzik servisi için harekete geç! Günümüzde akustik müzik single/tekli projelerinde, şarkının aranje/düzenleme, mixing, mastering, mfit mastering dijital albüm yayını gibi hizmetleri ayrı ayrı aldığınız zaman, bir şarkı için çok ciddi maliyetlerle karşılaşabiliyorsunuz. Akustik müzik single albüm dijital dijital müzik servisi desteği olan bu kampanyayı kaçırmayın!

Akustik müzik tarzında Single/Tekli gibi bir şarkının aranjesi/düzenlemesi, mix, mastering, dijital albüm servisi, hukuksal süreç, albüm sözleşmesi, albümün dinleme, gelir raporlaması
 gibi süreçleri akustik müzik single albüm paketinin içindedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, online çalışmalarla şarkılarınıza, albümlerinize hızlı, pratik çözümler üretiyoruz. Akustik müzik türünde ilerlemek isteyen artist / gruplara özel hazırladığımız bu özel paketi sakın kaçırmayın. Bu çalışma paketi özellikle ilk akustik single albüm çalışmalarına başlayacaklar için, dijital müzik servisi için oldukça ideal bir ürün.