Şarkı sözü yazıyorsunuz, beste yapıyorsunuz fakat müzik bilginiz yok! Sakın endişelenmeyin! Bestelerinizi sevdiklerinize, sanatçılara dinletmek için yapabileceğiniz en ekonomik şarkı oluşumu GENÇ ARANJE`den geçer! Tamamen bilgisayar ortamında lisanslı kullandığımız enstrumanlar olan (Davul, Bas Gitar, Keman, Piano vb. gibi) seslerden oluşmaktadır. Dijital platformda yapmış olduğumuz bu uygulamayla bestenizin trafik aranjesi (giriş solo+ A1+A2+Nakarat+Solo) gibi düzenlemesini yapmaktayız. Düzenleme bittikten sonra yapılan altyapının üstüne stüdyoda vokal kaydınız alınmaktadır.  Son aşamada ise vokalinizin edit ve mix uygulamasını yaptıktan sonra şarkınızı mp3/audio formatında size teslim etmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

*S1-Şarkı sözü ve beste yapabiliyorum fakat şarkı söyleyemiyorum. Vokal kaydı için şarkımı seslendirecek bir vokal temin edebiliyor musunuz?
*C1- Vokal temini sağlayabiliyoruz. Vokal performansını sağlayacak olan kişiye ek ücret ödenmektedir. Fiyat teklifi alınız.
*S2- Besteme canlı olarak keman ya da gitar gibi bir enstrumanı çaldırtabilir miyim?
*C2- Dilerseniz canlı enstrumanda ek olarak çaldırabilirsiniz. 1 enstrümanın canlı çalımı için ek ücret + stüdyo kayıt ücreti geçerlidir. Fiyat teklifi alınız.
*S3-İşlerimin yoğunluğundan dolayı ya da aynı şehirde bulunmadığım için benim söylemek istediğim vokal kayıtlarını nasıl yapabiliriz?
*C3-Teknoloji artık ilerledi. Size yollayacağımız altyapıyı farklı bir aygıttan kulaklıkla dinlerken, telefonunuza aynı anda kendi sesinizi ayrıca kayıt alabilirsiniz. Sonrasında bize mail ortamında yollayarak biz burada aldığınız kaydı işleyebiliriz.
*S4-Besteleri mi size nasıl ulaştırabilirim?
*C4-Sessiz bir odanın içinde telefonla sesinizi kayıt edip, bize mail atmanız yeterli olacaktır.
*S5-Bestelerimi noterden tasdik ettirmek ve mesam&msg gibi meslek birliklerine kayıt ettirmek istiyorum. Sözleriyle beraber notalarını yazıyor musunuz?
*C5-Evet bestenizin notalarını yazmaktayız. Her eser için ayrı ücret ödenmektedir. Fiyatlara bakınız!
*S6-Ödeme süreci hakkında bilgi alabilir miyim?
*C6-Bestenizin düzenleme esnasında, sizinde görüşünüzü aldığımız için, şarkınızı mail ortamında önceden tarafınıza yollamaktayız. Bu sebeble çalışmaya başlamadan evvel ödeme peşin/nakit olarak banka aracılığıyla tahsil etmekteyiz.