ALBÜM HABERLERİ

Sansar Salvo Rap Hip Hop Albüm

Sansar Salvo Rap Hip Hop Albüm

Sansar Salvo Rap Hip Hop Albüm


Sansar Salvo Rap Hip Hop Albüm. Seremoni Efendisi albüm kaydı SG Audio Studio‘da Sertaç Güler tarafından alınmıştır. Rap Vokal Kayıt Tıkla!

Genç yaşına rağmen undergraund rap’te adına sıkça rastlanılan Sansar Salvo’nun çıkarmış olduğu ikinci albümü ‘Seremoni Efendisi’ tüm müzik marketlerde yerini almıştır. 2008 sonunda hazırlıklarına başlanan albüm de Sansar’a birçok mc ve prodüktör de vokal ve altyapıları ile destek vermiştir. Albümün vokal kayıtları Sertaç Güler tarafından, SG Music Audio Studio‘da kaydedilmiştir.

Beat Mix Mastering Dijital Müzik Servisi!

Beat Mix Mastering Dijital Müzik Servisi! Verse yazıyorsunuz ve Rap müzik için şirket arıyorsunuz. İşte süper Fırsat. Hadi Sen de Gel!

Verse yazıyorsunuz ve Rap müzik için şirket arıyorsunuz. Single albüm beat, stüdyo kayıt, mix, mastering, mfit mastering ve dijital müzik servisi için harekete geç!

İstediğin Gibi Olmasını Sağla!

Profesyonel ekipmanlar, lisanslı ürünler, tecrübeli  beat maker ve kayıt mühendisleriyle hep aradığın kaliteyi yakala. Onlarca farklı tür beat arşivimizden istediğini seçebilir veya kendine özgü, tam istediğin gibi bir alt yapıya sahip olabilirsin. Gerçek enstruman kayıtları, nakarat back vokalleri ve yaratıcı fx çalışmalarıyla müziğine doğru yön ver.

Günümüzde akustik müzik single/tekli projelerinde, şarkının aranje/düzenleme, mixing, mastering, mfit mastering dijital albüm yayını gibi hizmetleri ayrı ayrı aldığınız zaman, bir şarkı için çok ciddi maliyetlerle karşılaşabiliyorsunuz. Rap single albüm dijital müzik servisi desteği olan bu kampanyayı kaçırmayın!
Rap müzik tarzında Single/Tekli gibi bir şarkının beatmaker/düzenleme, mix, mastering, dijital albüm servisi, hukuksal süreç, albüm sözleşmesi, albümün dinleme, gelir raporlaması gibi süreçleri Rap Müzik Single Albüm paketinin içindedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, online çalışmalarla şarkılarınıza, albümlerinize hızlı, pratik çözümler üretiyoruz. Rap müzik türünde ilerlemek isteyen artist / gruplara özel hazırladığımız bu özel paketi sakın kaçırmayın. Bu çalışma paketi özellikle ilk rap single albüm çalışmalarına başlayacaklar için, dijital müzik servisi için oldukça ideal bir ürün.

VERSE ANALİZİ, TARZ TERCİHİ RAP SINGLE ALBÜM + DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

Bu ekonomik paketi oluşturmak çok kolay. Öncelikle bestenizin demo‘sunu iletmeniz gerekiyor. Eğer demo’nuz yoksa telefonla basit bir ses kaydı alıp bize yollamanız, şarkınızın ve sesinizin analizini yapabilmemiz için yeterli olacaktır. Bu aşamayı yaptıktan sonra sizinle müziğinizin tarzını ve şarkının orkestrasyon’unu belirlemek için ufak bir toplantı yapıyoruz. Bu toplantı neticesinde şarkınızın aranje çalışmaları için hazır oluyoruz.