Demo Aranje Stüdyo Vokal Kayıt » BY SERTAÇ GÜLER

Biography

aranje2Demo Aranje Stüdyo Vokal Kayıt! Demo’nuzla plak şirketine ya da sanatçıya bestelerinizi ulaştırmak mı istiyorsunuz? Demo Kayıtları İçin Tıkla!

Albüm yapmak,  bestenizi satmak vb. gibi düşünceleriniz için plak şirketine ya da  artist&grup`a şarkılarınızı dinletmek ve eserinizi olumlu ifade etmek istiyorsanız Demo Aranje yaptırmak kapının ilk kilitidir. Şarkınızın tarzını belirlemek amaçlı öncelikle sadece basit bir ses kaydınızı almaktayız. Sonrasında şarkıyı analiz ederek tarzını sizinle beraber kararlaştırmaktayız. Demo Aranje çalışması uzman aranjör kadromuz dahilinde yapılmaktadır. Noter, mesam gibi telif haklarıyla ilgili notalarınız tarafımızdan yazılmakta ve size teslim edilmektedir. Bir aranje de en önemli şey eser sahibinin kendisini çok iyi ifade etmesi ve aynı zamanda aranjmanla beraber oluşabilecek yeniliklere açık olabilmesidir. Böylelikle şarkınızın orjinellik yapısı daha da üst seviyeye ulaşabilecektir.

İletişim İçin

DEMO ARANJE VOKAL KAYIT

Demo Aranje ve Vokal Kayıt Şarkı sözü yazıyorsunuz, beste yapıyorsunuz fakat müzik bilginiz yok! Sakın endişelenmeyin! SG Bir Tık Yanında! Demo Aranje ve Vokal Kayıt Şarkı sözü yazıyorsunuz, beste yapıyorsunuz fakat müzik bilginiz yok! Sakın endişelenmeyin! Bestelerinizi bize iletin!

Şarkı sözü yazıyorsunuz, beste yapıyorsunuz fakat müzik bilginiz yok! Demo’nuz yok, aranje yapamıyor ve kaliteli vokal kayıt alamıyorsunuz. Sakın endişelenmeyin! Bestelerinizi sevdiklerinize, sanatçılara dinletmek için yapabileceğiniz en ekonomik şarkı oluşumu 20 yıldır siz amatör besteciler için yaptığımız GENÇ ARANJE paketimiz, yani Demo Aranje`den geçer! Demo Aranje çalışmamız öncelikle tamamen bilgisayar ortamında lisanslı kullandığımız enstrümanlarla hazırlıyoruz.
Demo aranje’nin içinde (Davul, Bas Gitar, Keman, Piano vb. gibi) seslerden oluşmaktadır. Dijital platformda yapmış olduğumuz bu uygulamayla bestenizin trafik aranjesi (giriş solo+ A1+A2+Nakarat+Solo) gibi düzenlemesini yapmaktayız. Düzenleme bittikten sonra yapılan altyapının üstüne stüdyoda vokal kayıt alınmaktadır. Son aşamada ise vokalinizin edit ve mix uygulamasını yaptıktan sonra şarkınızı mp3/audio formatında size teslim etmekteyiz.

Demo Aranje ve Vokal Kayıt İçin SSS

*S1-Şarkı sözü ve beste yapabiliyorum fakat şarkı söyleyemiyorum. Vokal kaydı için şarkımı seslendirecek bir vokal temin edebiliyor musunuz?
*C1- Vokal temini sağlayabiliyoruz. Vokal performansını sağlayacak olan kişiye 250,00-TL. ek ücret ödenmektedir.
*S2- Besteme canlı olarak keman ya da gitar gibi bir enstrümanı çaldırtabilir miyim?
*C2- Dilerseniz canlı enstrümanda ek olarak çaldırabilirsiniz. 1 enstrümanın canlı çalım ücreti 300,00-TL.+ stüdyo kayıt ücreti geçerlidir.
*S3-İşlerimin yoğunluğundan dolayı ya da aynı şehirde bulunmadığım için benim söylemek istediğim vokal kayıtlarını nasıl yapabiliriz?
*C3-Teknoloji artık ilerledi. Size yollayacağımız altyapıyı farklı bir aygıttan kulaklıkla dinlerken, telefonunuza aynı anda kendi sesinizi ayrıca kayıt alabilirsiniz. Sonrasında bize mail ortamında yollayarak biz burada aldığınız kaydı işleyebiliriz.
*S4-Besteleri mi size nasıl ulaştırabilirim?
*C4-Sessiz bir odanın içinde telefonla sesinizi kayıt edip, bize mail atmanız yeterli olacaktır.
*S5-Bestelerimi noterden tasdik ettirmek ve Mesam & MSG gibi meslek birliklerine kayıt ettirmek istiyorum. Sözleriyle beraber notalarını yazıyor musunuz?
*C5-Evet yazıyoruz. 1 eser için 250,00-TL.den bestenizin notalarını yazmaktayız.
*S6-Ödeme süreci hakkında bilgi alabilir miyim?
*C6-Bestenizin düzenleme esnasında, sizin de görüşünüzü aldığımız için, şarkınızı mail ortamında önceden tarafınıza yollamaktayız. Bu sebeple çalışmaya başlamadan evvel ödeme peşin/nakit/KK olarak banka aracılığıyla tahsil etmekteyiz.

ŞARKINI YOLLA / İLETİŞİM
Demo Aranje Stüdyo Vokal Kayıt! Demo’nuzla plak şirketine ya da sanatçıya bestelerinizi ulaştırmak mı istiyorsunuz? Demo Kayıtları İçin Tıkla!

ŞARKINIZI YOLLAMAK VE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN LİNKE TIKLAYINIZ!